Onwin vip nasıl olunur, silver, gold, platinum üyeliğin avantajları neler sorularının cevabını öğrenerek avantajlardan yararlanın! Özel fırsatları üyelerine sunan firma; böylece yatırımların her anlamda kara dönüşmesine izin veriyor. Yatırımcıların son dönemde sıklıkla tercih ettikleri bu firmada; bir sürü fırsat sizleri bekliyor. Avantajlarla dolu olan bu ortamda vakit adeta su gibi geçiyor. Zamanın her anlamda sizleri kazanca ulaştırdığı bir firmada yerinizi almış olacaksınız. Boş vakitleriniz anlamlı hale gelecek.

Onwin Vip

Müşterilerine özel hizmetler sunan firmanın bu açıdan ne kadar doğru yolda olduğu görülüyor. Sadece yatırım yap oyun oyna değil, her yatırıma özel fırsatlar kazan sloganı Onwin sitesindedir. Promosyonlarının yanı sıra; her ay belli limiti aşan yatırımcılara özel fırsatlar bulunmaktadır. Müşteriler, aktarım miktarlarına göre vip olma imkanı elde edeceklerdir. Kategoride yer alan kullanıcılara özel imtiyazlar verilmektedir.

Onwin Vip Nasıl Olunur?

Aylık yatırımları belli bir sınırın üzerinde olan üyeler burada ayrıcalıklı sayılacaktır. Nadir avantajların yer aldığı konumda kendilerine yer bulacaklardır. Onwin vip olmak için tek yapmanız gereken siteye kayıt olmak, aylık belirli miktarın üzerinde yatırımda bulunmaktır. Üstelik bu ayrıcalığın 3 farklı alanı da vardır. Silver, Gold, Platinum olmak üzere farklı şekillerle karşınıza çıkmaktadır.

Üye olduktan sonra miktar aktarımı yaptıkça aylık yatırımlarınızın hesaplanmasıyla, buraya dahil olabileceksiniz. Onwin sitesinin izlediği titiz tutumla beraber, sunduğu bu fırsat üyeleri daha da özel hissettirmektedir. Sizler de vip olmak için; aylık belirli miktarın üzerinde hesabınızdaki miktarı arttırmalısınız. En az 80.000 liralık yatırımla beraber ortama katılanlara arasında kendinize yer edinme fırsatı bulacaksınız.

Onwin Vip Olma Avantajları

Ayrıcalıklarla dolu olan ortamıyla beraber dikkat çeken firmada özellikli hissedeceksiniz. Herkes gibi yatırım yaptıkça, böyle kategoride yer alacaksınız. Onwin vip üye olmak için; en az 80.000 lira yatırım yapmanız lazım. Bu şekilde Silver üye sayılacaksınız. Eğer aylık en az 200.000 lira yatırım yaparsanız; Gold üye olursunuz. Şayet ayda 450.000 ve üzeri yatırım yaparsanız; Platinum olacaksınız.

Herkese göre olan ortamıyla dikkat çeken sitenin ayrıcalıkla sunduğu avantajlar:

  • Onwin; Silver üyelere haftalık %5 kayıp bonusu veya her hafta 100 free spin, günlük 50.000 çekim limiti verilmektedir.
  • Gold vip üyelikte haftalık %8 kayıp, her hafta 250 free spin ya da günlük 100.000 çekim imkanı vardır.
  • Platinum’da ise; günlük çekim limiti 250.000 olup, haftalık kayıp %10, haftalık free spin de 500’dür.